Kontakt oss

Ønsker du mer informasjon ta kontakt med en av våre ansatte i SEOS.

Monika Moen

Administrasjonskoordinator Monika Moen

Administrasjonskoordinator

E-post:
monika.moen@seos.no

Tlf:
977 32 690

Hugo Sand

Faglig leder

E-post:
hugo.sand@seos.no

Tlf:
900 12 548

Erik Brøndbo

Utdanningsrådgiver Erik Brøndbo

Opplæringsrådgiver/Kurs

E-post:
erik.brondbo@seos.no

Tlf:
469 39 013

Per Arne Ustad

Kurs/Opplæringsrådgiver

E-post:
per.arne.ustad@seos.no

Tlf:
982 15 252

Arild Aarø

Utdanningsrådgiver Arild Aarø

Kurs/Opplæringsrådgiver

E-post:
arild.aaro@seos.no

Tlf:
930 12 070

Tom Harald Marthinussen

Utdanningsrådgiver Tom Harald Marthinussen

Kurs/Ansvarlig prøvestasjoner

E-post:
tom.harald.marthinussen@seos.no

Tlf:
930 11 047

Anders Johansen

Opplæringsrådgiver

E-post:
anders.johansen@seos.no

Tlf:
920 36 212

Christian Gabrielsen Li

Opplæringsrådgiver

E-post:
christian.li@seos.no

Tlf:
458 64 975

Marius Aune

Opplæringsrådgiver/Kurs

E-post:
marius.aune@seos.no

Tlf:
924 81 182

Svein Erik Øien

Daglig Leder Svein Erik Øien

Daglig leder

E-post:
svein.erik.oien@seos.no

Tlf:
905 46 561


Opplæringskontoret for Elektrofag i Sør-Trøndelag – SEOS holder til her:


Se større kart